Dobre finanse

Wpisy

 • wtorek, 19 listopada 2013
  • Słów kilka o internetowych kredytach

   Każdy, kto nawet raz w życiu starał się o zdobycie jakiegokolwiek kredytu w banku na pewno bardzo dobrze wie o tym, jak trudny i skomplikowany może to być proces. W większości przypadków wymaga on zmierzenie się z ogromną liczbą dość denerwujących formalności, a czas oczekiwania na odpowiedź jest niekiedy tak długi, że możemy otrzymać pieniądze już w chwili, gdy nie są nam one już potrzebne. Na szczęście jednak w branży tej w ostatnich latach pojawiają się usługi takie jak szybkie pożyczki, które mogą być dokładnie tym, czego potrzebują osoby zmagające się z takimi właśnie problemami. Fakt, ze względu na swoją specyfikę nie sprawdzą się dobrze w każdej sytuacji, niemniej jednak mogą być niezwykle interesującą propozycją dla bardzo wielu osób.

    

   Należy zacząć od tego, że pożyczki tego typu udzielane są przy absolutnym minimum formalności, nawet bez sprawdzania zdolności kredytowej danej osoby. Sprawia to, że powinni zainteresować się nimi wszyscy ci, którzy znajdują się akurat w trudnej sytuacji finansowej i dosłownie nie mają szans na przyznanie dowolnego innego kredytu, choć tak naprawdę każdy, bez względu na sytuację finansową może się tym zainteresować. Zazwyczaj można otrzymać w ten sposób tylko mniejsze sumy pieniędzy, ale cała szybkość, jaka towarzyszy tutaj załatwianiu wszystkich niezbędnych kwestii sprawia, że w pewnych sytuacjach jest to zdecydowanie warte zainteresowania.

    

   Szybka pożyczka może bardzo polepszyć sytuację finansową wielu osób – przecież praktycznie u każdego od czasu do czasu może dojść do sytuacji, w której będzie potrzebował pewnej sumy pieniędzy, szukając sposobu na szybkie ich zdobycie. Naprawdę warto jest zatem posiadać w tym temacie jak największą wiedzę, żeby w razie pojawienia się takiej właśnie sytuacji być na nią gotowym, i móc od razu cieszyć się wszystkimi tymi możliwościami.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 listopada 2013 15:26
  • Pożyczki pozabankowe

   Internet jest doskonałym miejscem do pozyskania pieniędzy. I nie chodzi tutaj o kolejny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie, a naturalnie o pożyczkę. Ludzie, którzy mają niezbyt dobrą sytuację finansową, a w konsekwencji, nie będą mieli szans uzyskać kredyt w zwykłym banku, będą zmuszeni szukać innych źródeł zdobywania funduszy. Na szczęście są kredyty społecznościowe, czyli po prostu pożyczki bez BIK. Właśnie dzięki takim pożyczkom, każda osoba, nawet taka, która dostała odmowę w każdym banku, będzie mogła uzyskać odpowiednią sumę pieniędzy. Na krajowym rynku usług kredytowych nie brak pośredników w udzielaniu pożyczek internetowych, jednakże bez wątpienia warto korzystać wyłącznie z najlepszych, bo dzięki temu będziemy mieć pewność, że oferowane nam usług, będą najwyższej jakości i po prostu nie zostaniemy oszukani.   Wystarczy, że zarejestrujemy się w którymś z serwisów pośredniczących, następnie przejdziemy weryfikację konta, a także naszych danych osobowych i będziemy już mogli starać się o kredyt. Możemy sami złożyć prośbę o kredyt lub odpowiedzieć po prostu na ofertę człowieka, który zechce udzielić kredytu. Tak właśnie działają firmy pośredniczące w sprzedaży pożyczek - pożyczki udzielane są przez prywatnych ludzi, lecz wszystko jest bezpieczne i pewne, toteż nie trzeba niczego się obawiać - społecznościowe pożyczki dla zadłużonych są bardzo bezpieczne korzystanie z nich nie jest skomplikowane. Kredyt bez BIK to wspaniała rzecz, dlatego osoby, które nie mają najmniejszych szans na pozyskanie kredytu z innych źródeł, powinny zdecydowanie pomyśleć nad taką formą zdobywania gotówki. Zwłaszcza, iż to się najzwyczajniej opłaca. Oczywiście jeżeli podejdziemy do sprawy bardzo szczegółowo. Tylko i wyłącznie czy wybierzemy dobrą ofertę.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 listopada 2013 14:58
 • środa, 09 października 2013
  • Z jakiego typu alternatywy masz możliwość zrobić użytek, gdy bankowy oddział odmówi ci pożyczkowego wsparcia?

    


   Zdajesz sobie z pewnością sprawę z faktu, jak bardzo zagmatwane mogą być panujące w bankach przepisy i procedury. Po wypełnieniu wniosku cierpliwe czekasz na wynik weryfikacji, ale niestety - werdykt jest odmową. Zdaję sobie sprawę, jak wiele różnych osób stanęło kiedyś w obliczu takich okoliczności. Przede wszystkim, wynikiem takiej decyzji jest nieodpowiednio wysoka zdolność kredytowa. Niska, to inaczej zdolność, w której mamy sporo zobowiązań do spłacania w miesiącu, w skali generowanego przez siebie dochodu. Tak właśnie jest, na szczęście jednak wolnorynkowa gospodarka serwuje obecnie pewne alternatywne źródła, z których pomocą będziemy mieli możliwość zgromadzić gotówkowe środki. Teraz kilka informacji na temat pożyczek ekspresowych, może po lekturze tego tekstu stwierdzisz, że warto byłoby skorzystać z dostępności takiego rozwiązania typu finansowego. Najważniejsza różnica, to znacznie mniej rozwinięty aspekt procedur weryfikowania. Gdy spojrzymy na pożyczki bez bik, nie będziesz lustrowany, tak jak miałoby to miejsce w banku. Stąd właśnie spore szanse na ich otrzymanie. Poza tym, in plus dla firm tego typu, przemawia czas finalizacji. W niektórych okolicznościach, na podjęcie decyzji, firma będzie potrzebować poniżej godziny. W bankach nierealne jest, żebyśmy poznali decyzję nawet w tym samym dniu. Miej na uwadze to, że nie każda prywatna pożyczka, jest tak prosta w swojej spłacie. Musisz naprawdę bardzo dokładnie badać szczegóły, które wiążą się z umową. Chodzi głównie o roczną stopę oprocentowania, a także ubezpieczenie i inne tego typu koszta. Najlepiej, dokonać wyboru spośród ofert paru różnych firm. Fakt, będzie wymagało to trochę czasu, lecz lepiej zrobić tak, niż wybrać pożyczkę na szybko i potem cierpieć z powodu gigantycznych odsetek. Myślę, że postępując zgodnie z moimi wskazówkami, będziesz mógł naprawdę korzystnie wcelować i cieszyć się środkami, które przeznaczysz na wybrany przez siebie cel.

   Mój nowy serwis http://pieniadzenasamochod.wordpress.com/.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   środa, 09 października 2013 19:14
 • czwartek, 08 sierpnia 2013
  • Rozwiązania lokatowe w SKOK

    

   Obecnie, Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe, to finansowa marka, która może pochwalić się naprawdę niemałym zaufaniem w odbiorze społecznym. Wskazanie na to stanowi stale powiększające się grono klientów, jak też wysokie lokaty firmy w branżowych rankingach, które mają odniesienie rozwiązań proponowanych w rynkowej skali. Generalnie rzecz ujmując, lokaty w SKOK, to określone na jasnych zasadach warunki, jak również zysk osiągany na naprawdę wysokim poziomie.

   Proces założenia lokaty, będzie wymagało zasilenia szeregów Kasy. By zaś to zrobić, musielibyśmy się udać do jednego z wielu oddziałów SKOK i tam się zarejestrować. Gdy już zostaniemy zrzeszoną jednostką Kasy, możemy korzystać ze wszystkich przywilejów, które automatycznie mamy do wykorzystania. Lokaty, to rozwiązanie jedno z wielu.

   Wszystkie osoby, które myślą odnośnie lokaty, jako głównym źródle oszczędzania, powinny najlepiej już dziś zapoznać się z ofertą tej firmy. Wszystko, co w tej materii najbardziej istotne, można w bezproblemowy sposób odszukać pod internetowym adresem - http://www.kasystefczyka.pl/klienci-indywidualni/lokaty/elokata. W praktycznym ujęciu, wszystko zostało właśnie tam wyczerpująco podane, dlatego też będziemy w stanie znaleźć wszystkie konieczne do poznania elementy informacyjne.

   Jeżeli chodzi o dzisiejszy rynek, to właśnie lokata proponowana przez Stefczyka, będzie stanowiła przedmiot wyboru sporej grupy zainteresowanych. W sumie nie powinno budzić to jakiegoś większego zdziwienia, gdy tak porównać z innymi lokatami, tutaj spotkamy się z zyskiem na poziomie niemalże 4%. To będzie się zaś przekładać na sytuację, że możemy mówić o jednej z czołowych i najbardziej korzystnych propozycji ofertowych.

   Chociaż lokaty nie gwarantują dużego pola jeżeli chodzi o ruchy, jeżeli chodzi o operowanie kapitałem, to na uwagę zasługuje fakt, że to wciąż jedno z najpopularniejszych społecznie rozwiązań w odniesieniu do procesu oszczędzania środków. Ogólnie biorąc rzecz, lokaty są otwierane w naszym kraju praktycznie w każdym dniu. Prognozy wskazują jasno, że jeszcze długo nic nie będzie groziło ugruntowanej pozycji lokat. Wszyscy będą chyba zgodni, że lepszy spokojny i mniejszy zysk, aniżeli ryzyko utracenia wkładu, przy skomplikowanych finansowych operacjach. To nie ulega wątpliwości, przekonało się o tym już całkiem sporo różnych osób.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 sierpnia 2013 13:30
 • czwartek, 25 lipca 2013
  • Czym właściwie jest pożyczka pozabankowa bez bik

    

   W ostatnich czasach biorę pod uwagę możliwość pożyczki. Przede wszystkim interesuje mnie szybka pożyczka pozabankowa. Studiuję różnorakie propozycje, lecz w dalszym ciągu nie mogę podjąć decyzji. Mogę Wam jednak doradzić na co zwłaszcza powinno się zwracać uwagę, jeżeli chcemy zaciągnąć.


   loan

   Na początek muszę Wam dokładniej wyjaśnić czym właściwie jest taka pożyczka. Identycznie jak w banku – zaciągamy ją na podstawie umowy między instytucją finansową a pobierającym pożyczkę. Musimy spłacić ją – naturalnie razem z narosłymi odsetkami – w określonym terminie. A jakie ma walory? W pierwszym rzędzie jest łatwo dostępna. Możemy ją bez problemu zamawiać przez Internet, telefon bądź SMS-a. Oprócz tego nie wiąże się z tak czasochłonnymi dla zainteresowanego formalnościami. Przeważnie wystarczy wyłącznie mieć dowód osobisty. To niezwykle istotna różnica pomiędzy instytucjami pozabankowymi a bankami.

    

   Z jakiej racji? W bankach jesteśmy zobligowani przynieść różnorakie zaświadczenia o dochodach lub zatrudnieniu. Do tego szybka pożyczka jest dostępna praktycznie dla większości potencjalnych klientów. Mogą się o nią starać nawet osoby, jakie nie wykazują stałego zatrudnienia bądź bez stałych przychodów. Instytucje pozabankowe nie kontrolują przeszłości kredytowej, dlatego różnorodne nieuregulowane zadłużenia lub kłopoty ze zwracaniem poprzednich rat nie będą problemem. Jednak nie zapominaj, żeby zaciągniętą pożyczkę pozabankową oddawać w terminie. Inaczej możesz wpaść w jeszcze poważniejsze problemy finansowe.

    

   Należycie wybrana pożyczka pozabankowa może pomóc w pozbyciu się dziury finansowej. Mam zamiar udać się do konsultanta, aby w końcu podjąć trafną decyzję w sprawie wyboru najlepszej oferty pożyczki.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   czwartek, 25 lipca 2013 20:59
 • czwartek, 27 czerwca 2013
  • Pożyczki pod zastaw obiektów nieruchomościowych

    

   Zastaw nieruchomości, jako jedna z alternatywnych opcji dla zabezpieczeń w odniesieniu do pożyczki prywatnej.

    

   Rynek alternatyw z pożyczkami na obszarze naszego państwa, jest doprawdy mocno rozległy. Widzimy to, na przykład po ofertowych zestawieniach, działających aktywnie na przestrzeni polskiego rynku instytucji z bankowej branży. W sumie, każdy z bankowych gigantów dysponuje na dzień dzisiejszy ofertową opcją, którą to będziemy mieli szansę przypasować do preferencyjnego wachlarza wszystkich zainteresowanych biorców rozwiązań typu kredytowego. Co wynika z tego bezpośrednio, mamy możliwość być nastawieni na pozyskanie gotówkowych środków przy zakupach większego typu, oraz w różnych, innego typu okolicznościach. Wypadałoby zaznaczyć jednak, że nie każdy ma stosownie wysoką zdolność kredytową, żeby bank mógł udzielić tej pożądanej pożyczki. Zdolność kredytobiorcza, to zbilansowanie generowanych przez nas zarobków, z niemal wszystkimi zobowiązaniami miesięcznymi. Dla przykładu, zdolność zaniżają ratalne zakupy, zaś mówiąc ściślej ich kwota comiesięcznego spłacania. Jest dokładnie identycznie, kiedy już wcześniej wzięliśmy jakąś pożyczkę typu gotówkowego. Gdy drzwi bankowe będą dla nas zamknięte, mamy jednakże pewnego typu alternatywną opcję do wykorzystania.

    

   Prywatne alternatywy pozyskiwania środków typu pożyczkowego.

    

   Oprócz banków, pożyczki proponuje także sporo prywatnych firm. Kiedy decydujemy się na pozabankową gotówkę, powinniśmy zweryfikować bardzo uważnie wszystkie dokumenty oraz zapisy, które widnieją w umowie. Niektóre firmy, mają do zaoferowanie przyznanie pożyczkowej opcji, bez weryfikowania w Biurze Informacji Kredytowej. Taki wariant, może naprawdę mocno kusić, ale trzeba się wykazać rozważnym myśleniem! Gdy pożyczka tego typu zostanie już pobrana, raczej nie będziemy mieli szans na odstąpienie. Niestety, w pewnych okolicznościach, zwane potocznie pożyczki chwilowe, mają zabójcze oprocentowanie. Dla przykładu, pobieramy od firmy X pożyczkę na kwotę 5 tysięcy złotych. Po wliczeniu RRSO i wszystkich innych opłat, oddać musimy jakieś 20 czy 30 tysięcy. Widać więc, że z pozornie niedużej pożyczki, robi się już nielichy ciężar do spłacenia. W prywatnych firmach, możemy także spotkać opcję pożyczki pod zastaw.

    

   Zastaw pożyczki na przykładzie nieruchomości.

    

   Firma, nim pożyczy nam pieniądze, będzie się chciała dowiedzieć, co za zastaw wniesiemy. W jednym przypadku, może być to pojazd samochodowy, w jeszcze innym – jakaś nieruchomość. Jeśli nieruchomość ma być zastawem, firma powołuje rzeczoznawcę, który będzie musiał określić jej wartość. Potem, następuje spisanie aktu umowy kupna-sprzedaży. Ważne jest to, że w przypadku wzięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości, przy braku możliwości jej spłacenia, akt własności może przejść na firmę, która pożycza nam gotówkę. Trzeba to bardzo dokładnie przemyśleć, a przede wszystkim być ostrożnym, bowiem zaburzenie płynnego cyklu spłaty, może doprowadzić do utraty mieszkania. Więcej informacji na: inwestum.com.pl.

    

   Gdzie szukać rzetelnych informacji?

    

   Jeśli będziemy chcieli pożyczyć pieniądze od jakiejś prywatnej firmy, należy przede wszystkim szczegółowo sprawdzić jej działania. W tym celu, przydatny i niezwykle pomocny jest dostęp do sieci Web. Na tak zwanych forach kredytowych, możemy znaleźć opinie i informacje odnośnie różnych firm. Ponadto, będziemy mogli wymienić dotychczasowe doświadczenia z innymi biorcami pożyczek. To spowoduje, iż dobór pożyczkowego rozwiązania będzie przebiegał bardziej świadomie. Lepiej poświęcić czas na takie zbieranie informacji, niż potem ryzykować utratę swojego życiowego majątku. Dodatkowo jeszcze, gdy uda się nam zdobyć wiedzę pochodzące z internetowych for, w przyszłości o wiele płynniej będziemy nawigowali po świecie pożyczkowych rozwiązań.


   d zastaw

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   czwartek, 27 czerwca 2013 23:45
 • niedziela, 23 czerwca 2013
  • Jak znaleźć przyzwoity kredyt w banku

    

   Jedną z opcji pozyskania potrzebnych pieniędzy jest zaciągnięcie kredytu.


   Kredyt jest umową kredytodawcy z zainteresowanym kredytobiorcą. Na jej podstawie instytucja udzielająca kredytu decyduje się pożyczyć danemu petentowi pieniądze, które ten musi zwrócić – w stosownym terminie i z należnymi odsetkami. Banki co jakiś czas wychodzą z nowymi ofertami kredytowymi, stąd bardzo ciężko jest zdecydować się na stosowną opcję. Jak zatem znaleźć dobry kredyt bankowy?

    

   Przede wszystkim należy zapoznać się z propozycjami poszczególnych instytucji bankowych. Zainteresowany petent powinien wybrać banki, którym może zaufać i zweryfikować ich oferty. Dobrze jest pamiętać, że kredyt to indywidualna sprawa, więc to, że dla naszego znajomego kredyt z firmy X był korzystnym wyjściem, nie oznacza, że spełni on również nasze oczekiwania.

    

   Co w związku z powyższym należy uczynić? Zaciągający pożyczkę, po zebraniu wszystkich ciekawiących go ofert, powinien skonfrontować je szukając najbardziej korzystnego rozwiązania. Trzeba nade wszystko zwrócić uwagę na oprocentowanie i okres spłaty kredytu. Wysokość stopy procentowej to bardzo istotna kwestia, od której zależy wielkość spłacanej raty. Im mniejsze oprocentowanie, tym lepiej. Nie można także zapomnieć o ukrytych kosztach kredytu, których potencjalny pożyczkobiorca może nie zauważyć na pierwszy rzut oka. Dokładna analiza umowy to również kluczowa sprawa. Lepiej wcześniej poświęcić chwilę czasu, niż później żałować podjętej decyzji. Można także skorzystać z kalkulatora kredytowego, który równie dobrze pozwoli na znalezienie korzystnej opcji.

    

   Pamiętaj, że dobry kredyt to taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Odpowiednio dobrany, zrealizuje marzenia. Podejmuj decyzje mądrze, a wszystko pójdzie bez problemu.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   niedziela, 23 czerwca 2013 11:46
 • środa, 29 maja 2013
  • Chwilówka przez internet to polecana metoda

    

   Dla wielu ludzi chwilówka przez internet to zalecany pomysł na błyskawiczny dopływ brakującej gotówki. I chociaż pożyczki parabankowe nadal nie są uważane za najlepsze produkty finansowe, to w mojej opinii można z nich skorzystać, kiedy poszukuje się dodatkowej gotówki.

   W szczególności wypada podejść z głową do chwilówek. W mojej sytuacji nie była to niewielka kwota, jednakże z drugiej strony nie na tyle duża, abym nie mógł jej następnie spłacić. W banku okazałem się niewiarygodnym kredytobiorcą, co też nakładało na mnie dodatkowe ubezpieczenie, przez co całkowite koszta zapożyczenia poszły mocno w górę. W ogóle nie było to dla mnie opłacalne, dlatego sprawdziłem sobie potem w domu oferty wybranych firm parabankowych. Okazało się, iż chwilówki przez internet to ciekawe rozwiązanie, ponieważ prowizja przy potrzebnej kwocie była mniejsza niż w banku z dodatkowym ubezpieczeniem, jakie naturalnie nie było mi zupełnie do niczego przydatne.   Oprócz tego w parabanku mogłem liczyć na dogodniejszą wypłatę pieniędzy, niż w przypadku normalnej bankowości. Pieniądze bowiem tego samego dnia zostały przelane na podane konto, mogłem też je wydać na wybrany cel, co przy pożyczce bankowej nie zawsze jest dostępne. Osobiście nie znoszę dokładnie tłumaczyć się bankowi, na co chcę spożytkować pieniądze, a w przypadku firm parabankowych nie jest to konieczne. Wszystkie formularze da się wypełnić w kilka minut przed laptopem, nie potrzeba nigdzie jechać osobiście, a jak jeszcze ma się w mieszkaniu jakąś lepszą drukarkę, to można sobie skserować potrzebne dokumenty i wysłać do parabanku do weryfikacji konta pożyczkobiorcy. Takiego rodzaju obsługa musi być już moim zdaniem w aktualnych czasach standardem w większości banków.   Inspirujący blog: http://pozyczkowo-kredytowy.blogspot.com/

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Chwilówka przez internet to polecana metoda”
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   środa, 29 maja 2013 00:52
 • czwartek, 09 maja 2013
  • Szybka pożyczka od ręki

    

    


   Zwolnienia czy niewielkie wynagrodzenia – tym odznaczają się dzisiaj czasy, szalenie trudne dla wszystkich ludzi. Naprawdę odczuwalna jest również spora inflacja, trzeba przyrównać ceny sprzed roku, z cenami, które dziś widnieją na sklepowych półkach. Nie trzeba się więc dziwić, że teraz wiele osób nie ma środków na życie i musi rzeczywiście bardzo oszczędzać, by zostało im na nieodzowne wydatki. Nie mają dlatego możliwości odkładania i kiedy pojawią się problematyczne wydatki, mają nader duży problem. Jak w takiej sytuacji sobie z tym radzić? Dzisiaj rozwiązaniem wydaje się być wzięcie pożyczki, ale banki, także przez wzgląd na kryzys, są szalenie ostrożne w dawaniu pożyczek, tym samym nie każda osoba ma szansę ich przyznania. Rozwiązaniem jest pożyczka od ręki, która jest teraz nader chętnie dawana przez sporo firm pożyczkowych, jak chociażby Vivus czy Provident. Pieniądze dostaje się zwykle już tego samego dnia, toteż jest to świetne wyjście dla osób, jakie szybko wymagają środków. Taka szybka pożyczka teraz może być zamówiona także przez Internet czy telefon. Składa się zapotrzebowanie na konkretną ilość pieniędzy a pracownik przyjeżdża i ją daje, podpisując przy tym umowę. Dobrze, przed zdecydowaniem się na daną firmę, zastanowić się nad wymaganiami parabanków, jakie proponują takie pożyczki. Podobnych firm jest dzisiaj w istocie nadzwyczaj wiele, więc trzeba porównać ich warunki, aby wybrać tę, jaka będzie rzeczywiście dobra. Natychmiastowe pożyczki udzielane są też w bankach, jakie tym samym chcą przyciągnąć klientów, jednak często wiąże się z nimi dużo formalności. Owa pożyczka nigdy nie będzie tak prędka, jak pożyczki, jakie dziś można odszukać w innych firmach.

    


   a pozabankowa

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   czwartek, 09 maja 2013 15:05
 • środa, 06 lutego 2013
  • Kredyt konsolidacyjny

    

   W dzisiejszych realiach, ażeby pobrać w banku kredytowe środki nie mamy potrzeby się jakoś w intensywny sposób poddawać naginaniu. Najróżniejsze bankowe marki i firmy czy instytucje proponują u siebie pobieranie finansowej pożyczki. Pobieramy wobec tego kredyt jeden po drugim, aż w końcu dociera do nas, że mamy zobowiązania na bardzo duże kwoty i nie mamy środków na spłacanie rat. Co w takiej sytuacji zrobić? Wziąć następny kredyt? Może się to wydawać jakiegoś typu rozwiązaniem, jednakże wyłącznie na krótszą metę, bo przecież w ostatecznym rachunku do już spłacanych comiesięcznych rat kredytu może dojść nam kolejna. W znacznym stopniu lepszym zagraniem jest w tym splocie okoliczności kredyt konsolidacyjny. Jest on oparty o to, iż wszelkie kredyty pobrane w różnych bankach zmieniają się na jeden, z mocno zmniejszoną ratą miesięczną.

   Taki rodzaj rozwiązania kredytowego jest oferowany w prawie wszystkich popularnych bankach. W gruncie rzeczy wystarczy umieścić interesujące nas hasło w naszej webowej wyszukiwarce, aby przekonać się, jak wielka liczba witryn na ten temat powstało do dzisiaj. Kredyt konsolidacyjny może zaciągnąć tak naprawdę każdy, ale jego otrzymanie może być trochę bardziej złożone, niż bywa to np. w przypadku tzw. chwilówek. Przed zaciąganiem takiego kredytu warto byłoby precyzyjnie przeskanować parę ofert, ponieważ oprocentowanie proponowane w wielu bankach może przedstawiać się różnie. Do sprawdzenia dobrze zrobić użytek z darmowego narzędzia dostępnego w sieci Web, jakim jest kalkulator procentowy.

   Pobranie zobowiązania, które stanowi kredyt konsolidacyjny jest (tak jak w wypadku wszelkich pożyczek) poważnym zagraniem, dlatego jest istotne, żeby przed podjęciem finalnej decyzji wszystko dobrze przeanalizować.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   heuteczsaxy1979
   Czas publikacji:
   środa, 06 lutego 2013 22:39